• Zuzana Javorová

• Zuzka  ukončila magisterské štúdium žurnalistiky na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2011.
              Na našom gymnáziu učí študentov Média a dizajn.
              Je televíznou novinárkou, moderátorkou zdravotníckych konferencií a diskusií.

• Martina Palkovičová

• Maťka je súčasťou učiteľského tímu gymnázia od jeho začiatku. Je triednou našich najstarších študentov - tretiakov a učí slovenský jazyk a literatúru a nemecký jazyk. Na hodinách kladie dôraz najmä na prepájanie súvislostí, autentickú skúsenosť a porozumenie. Jej hlavným cieľom je ukázať študentom krásy nášho jazyka a literatúry.

• Peter Halák

• Peter vyštudoval Národohospodársku fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Krátky čas sa síce venoval účtovníctvu a finančným analýzam, popri tom však založil neziskovú organizáciu P-Mat, aby organizovala súťaže pre nadanú mládež. Netrvalo dlho a vzdelávanie sa stalo jeho hlavnou pracovnou náplňou. V roku 2013 sa stal zriaďovateľom základnej školy Felix v Bratislave.
            • Bruno Pella

• Ing. arch. Mgr. arch. Bruno Pella

Bruno vyštudoval architektúru na Fakulte architektúry ČVUT v Prahe a na Katedre architektonickej tvorby VŠVU v Bratislave. Aktuálne pôsobí na Katedre teórie a dejín umenia VŠVU, kde sa okrem výuky zaoberá výskumom v rámci doktorandského štúdia z oblasti teórie architektúry. Popri tom sa venuje štúdiu filozofie na Univerzite Komenského.

• Radka Haláková

• Medzi našich učiteľov patrí aj Radka Haláková, ktorá je spolu s manželom Peťom zriaďovateľkou ZŠ aj Gymnázia Felix. Počas štúdia na SŠ a VŠ sa venovala organizovaniu voľnočasových aktivít pre deti v oblasti matematiky (krúžky, korešpondenčné semináre, detské tábory a pod.).
            • Svetlanka Stančeková

• Svetlanka Stančeková učí na gymnáziu nemecký jazyk. Doktorandské štúdium ukončila v odbore lingvodidaktika a didaktike nemeckého jazyka sa venuje aj naďalej. Bola spoluriešiteľkou viacerých projektov APPV a VEGA, predovšetkým v oblasti čítania s porozumením, čo je zároveň jej obľúbenou témou.
            • Janka Popovičová

• Janka Popovičová učí študentov nášho gymnázia biológiu a chémiu. Ako skúsená učiteľka s 15-ročnou praxou z iného gymnázia v Bratislave dospela k presvedčeniu, že chce učiť inak – s dôrazom na praktické využitie poznatkov na úkor memorovania.
            • Silvia Novotná

• Silvia Novotná, študentka PhD. na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského, kde sa okrem štúdia Teórie vyučovania fyziky venuje aj úzkej spolupráci s ďalšími didaktikmi fyziky či matematiky. Podieľajú sa na inovácií kurikula a tvorbe učebníc pre stredné aj základné školy.
            • Andrea Jakubčeková

• Vyštudovala filozofickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, odbor psychológia. Prvé roky sa v rámci odbornosti venovala deťom v Diagnostickom centre pre deti a potom pôsobila ako psychologička v bezpečnostných zložkách SR. Jej aktivity sú zamerané na prevenciu, poradenstvo, orientačnú diagnostiku, cielenú intervenciu a tiež konzultačnú činnosť.

• Ján Žabka

• Ján Žabka učil do júna 2022 matematiku na gymnáziu v Bratislave. Okrem toho sa venoval aj poradenstvu ohľadom pomaturitného štúdia doma i v zahraničí, napísal viacero učebníc matematiky a tiež pomáhal v niekoľkých projektoch venovaných reforme školstva.
            • Matej Baláž

• Som Matej, človek mnohých tvárí, majster prevlekov, kartónový princ, dobrodruh a tak ďalej.
              Vietor ma zaviedol do školstva, kde primárne učím geografiu a históriu. Mojim najobľúbenejším historickým obdobím je rímska republika, mojou obľúbenou témou v rámci geografie je geopolitika.