• Aj takéto sú hodiny Umenia a kultúry našich gymnazistov
          • 2. 5. 2022
          • Vedeli ste, že prvý koncert v Moyzesovej sieni zaznel až v roku 1929 napriek tomu, že budova stojí už od roku 1913? Na aké účely slúžila v minulosti? Ktoré známe osobnosti v nej už koncertovali?

Nielen odpovede na tieto otázky, ale aj mnoho ďalších zaujímavých informácií sa naši gymnazisti dozvedeli o Moyzesovej sieni, pretože dostali možnosť spoznať ju na vlastnej koži. Objavovali zákulisie a videli sieň z uhlov, ktoré by ako obyčajní diváci na koncerte nevideli. Učiteľ Dodi im predstavil zasadací poriadok orchestra a vysvetlil prácu dirigenta. Zistili, že taký orchester má nielen jedného koncertného majstra, ale dvoch a už budú vedieť, kto je vedúca sekunda. Na záver si sami spravili malý komorný koncert, na ktorom chlapci predviedli svoj talent hry na bicích

• Deň otvorených dverí 8.12.2021 o 18:00 - online
        • Prijímacie konanie v školskom roku 2021/2022
          • 8. 4. 2021
          • Vitajte! Zaujala Vás naša ponuka? Bližšie informácie k prijímaciemu konaniu nájdete v sekcii "O škole" na karte "Prijímačky". Tu nájdete krátke videá: 1. PREDSTAVENIE GYMNÁZIA RIADITEĽKOU ŠKOLY, 2. VIDEO-VIZITKA NAŠICH ŠTUDENTOV a 3. AKO VIDIA NAŠE GYMNÁZIUM UČITELIA. Tešíme sa na stretnutie s Vami, veríme, že už samotné prijímacie konanie bude pre Vás zaujímavým a pozitívnym zážitkom. Držíme palce.

• Covid opatrenia v škole po jarných prázdninách
          • 3. 3. 2022
            • kontakt s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19 v rámci kolektívu v triede

- ak sa v škole vyskytne žiak alebo pedagogický zamestnanec pozitívny na ochorenie COVID-19, žiaci a pedagogickí/odborní zamestnanci, ktorí s ním boli v úzkom kontakte, nejdú do karantény, pokiaľ neprejavujú príznaky COVID-19.

• Nástup žiakov do školy 10. januára 2022
          • 6. 1. 2022
          • Dobrý deň, milí rodičia,

dovoľte, aby som Vám v mene kolektívu školy FELIX popriala pokojnejší rok 2022, plný lásky, zdravia a rodinnej pohody a pracovných úspechov.

Od pondelka 10. januára 2022 sa obnovuje prezenčná forma vyučovania pre všetkých žiakov stredných škôl, avšak budú platiť prísne protiepidemické opatrenia.